Moda ürünleri fotoğraf çekimleri için fotoğraf makinesi.

Flat ve manken fotoğrafçılığı için fotoğraf makineleri yapıyoruz.
StyleShoots kullanarak moda sektörü e-ticaret içerikli üretiminizi kolaylaştırın.

 

 

 

Fotoğraf üretiminizi hızlandırın.

Fotoğraflarınızı StyleShoots Horizontal ile çekin.

Fotoğraflarınızı StyleShoots Vertical ile çekin.

Fotoğraflarınızı StyleShoots Horizontal ile çekin.

Fotoğraflarınızı StyleShoots Vertical ile çekin.

Fotoğraflarınızı StyleShoots Horizontal ile çekin.

StyleShoots makineler, oldukça detaylı ürün görüntülerini internet ve baskı için oluşturur. Ürünle birlikte gelen iPad entegre fotoğraf makinesini, ışıkları ve LED arka ışığı kontrol eder ve saniyeler içinde size hazır fotoğraflar sunar. Böylelikle manüel olarak bir düzeltme yapmanız da gerekmez.

StyleShoots fotoğraflarınızı pek çok boyutta, dosya tipinde ve kalitede dışarı aktarır; İnternet mağazası, lookbook ve kataloglar için daima hazır.

 

 

"Hedefimiz moda ürünlerinin fotoğraflanması kolay hale getirmektir."

Anders Jorgensen, Ürün Geliştirme Başkanı

 

 

Flat fotoğrafçılığı için StyleShoots Horizontal.

 

Manken fotoğrafçılığı için StyleShoots Vertical.

StyleShoots makineleri herkesin sorun olmadan harika ürün fotoğrafları çekebilmesi için tasarlanmıştır. Tüm detaylar dikkatli bir şekilde gözden geçirilmiştir. Toz kaplama çelik ve lamine cam arka ışıklardan özelleştirilmiş elektronik ve sezgisel iOS uygulamasına kadar.

StyleShoots tüm karmaşık işlevleri yönetir ve arka planı saniyeler içinde fotoğraftan çıkartır. Böylelikle stil ve ürün kimliği üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Tüm StyleShoots makineleri profesyonel fotoğraf makinesi, ışıklar ve yazılım da dahil olmak üzere profesyonel bir stüdyo ortamı için ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanlarla birlikte sunulur.

 

 

Dünya genelinde moda markaları tarafından kullanılmaktadır

 

Garcia Uluslararası Pazarlama Müdürü, Berndt de Wit StyleShoots kullandıktan sonra fotoğraf işlemlerinin ne kadar iyileştiğini anlatmaktadır.

 

Marks & Spencer'dan Jane Hayman kendi şirket içi fotoğraf stüdyolarında StyleShoots kullanarak ürün fotoğraflama süreçlerini nasıl iyileştirdiklerini anlatmaktadır.

 

CEO Bas Zoomers Hollanda'nın önde gelen perakendecilerinin nasıl StyleShoots'u üstün hızı ve kullanma kolaylığı nedeniyle seçtiklerini anlatıyor.

Customers.jpg

Dünyanın pek çok yerinde giyim sektöründeki şirketler StyleShoots'u şirket içi fotoğraf stüdyolarında kullanmaktadır.  E-ticaret fotoğraf işlerinin şirket içinde yapılması ile masraf ve harcanan zaman dış kaynak kullanımınkinden çok daha azdır.

 

 

Avrupa Malı. Küresel kullanım.

IMG_2017.JPG

StyleShoots Avrupa'da tasarlanmış, mühendislik çalışmaları yapılmış ve üretilmiştir. Tasarımcılarımız ergonomiye, sezgisel işletime ve yüksek kalitede malzeme kullanımına önem vermektedir. Makinelerimiz küresel giyim sektörü ve e-ticaret yapan şirketlerde kuruludur.

Ürünlerimiz Hollanda mühendisliği ve Danimarka tasarım felsefesi ile şık ve faydalı teknolojinin çekiciliğinin bir araya gelmesi ile ortaya çıkmıştır. Bir sonraki harika ürünü hayal ederken moda sektörünün taleplerini dikkatli bir şekilde dinliyoruz.

 

 

Yerel satış noktanızdan gösterim için bir randevu talep edin.

Bu büyüyü satış noktasında kendi deneyiminizle yaşayın. Kendi giyim ürünlerinizi yanınızda getirerek sonuçları görün.

 

 
İlgilendiğim ürün *
 

 

StyleShoots Horizontal

Horizontal-Footer.jpg

Flat fotoğrafçılık için her şey dahil araç.
Daha Fazla Bilgi (İNG)

 

StyleShoots Vertical

Vertical-Footer.jpg

Moda fotoğrafçılığı için en son makine.
Daha Fazla Bilgi (İNG)